. مشاوره اولیه روانشناسی آنلاین

جهت مشاوره آنلاین با هوش مصنوعی مرکز مشاوره روانشناسی میلاد موضوع خود را بنویسید.

صفحه اینستاگرام ما

سفری جذاب به دنیای ما در اینستاگرام!

خدمات آنلاین مراجعین

همه قرارهای خود را مدیریت کنید

پزشکان ، دانشمندان و دیگر متخصصان پزشکی بخشی از وقت بالینی خود را به این سایت اختصاص می دهند ، ما در موقعیتی منحصر به فرد قرار داریم تا بتوانیم به دانش و تجربه پزشکان پزشکی دسترسی پیدا کنیم.روانشناسان ، دانشمندان و دیگر متخصصان پزشکی بخشی از وقت بالینی خود را به این سایت اختصاص می دهند ، ما در موقعیتی منحصر به فرد قرار داریم که به شما امکان دسترسی به دانش و تجربه پزشکان روانشناسی را می دهیم ، دانشمندان و سایر متخصصان پزشکی بخشی از زمان بالینی خود را به شما اختصاص می دهند.

رسیدگی در کمترین زمان ممکن

بهترین کلینیک با بیش از 15 سال تجربه

99+کارشناس متخصص
37+سال تجربه
18kمشتری راضی

رزرو نوبت آنلاین

متخصصان کلینیک میلاد تقریبا همه تخصص ها و ویژگی ها را پوشش می دهند.

  نظرات  مراجعه کنندگان

  هدف ما بهبود سلامت روانی و فراهـم آوردن پشتـیبانی و جهت دهی کامل شماست.

  مهران جعفری
  دندانپزشک

  “من می خواهم این را روشن كنم كه خدمات خوب پزشکان ، و در واقع  کلینیک مشاوره و روانشناسی میلاد كلاس جهانی در بین خود دارند. من بیش از 2 سال است كه به این کلینیک مراجعه میکنم  و توانسته ام  در بسیاری از کنفرانس های ملی و بین المللی به خوبی ظاهرشوم .

  هومن عسگری
  تاجر و بازرگان

  “تجربیات من در کلینیک روانشناسی میلاد از استانداردهای درمانی عالی و فوق العاده ای بر خوردار بود. پزشکان روانشناسی و کارکنان با مراقبت و دلسوزی باورنکردنی (بیماری من) را با موفقیت از بین بردند. توجه آنها به اطمینان از بهزیستی من استثنایی بود.”

  لیلا جریسون
  معلم

  “من در مرکز روانشناسی میلاد درباره مدیریت فشار های روانی  و شخصیت سازی چیزهای زیادی آموخته ام. من هرگز یک پزشک متفکر و سازمان یافته تر از پزشکان کلینیک میلاد ندیده ام که به هر مراجعه کنند انقدر عالی توجه کنند و خدمات بدهند.”